شرکت ساتر مهر صنعت

تلفن: 66479561-021 | 66479571-021   فکس: 66479578-021

 | 

داکت اسپلیت ایرانی | خط تولید کولر گازی | کولر گازی ایرانی | مونتاژ کولر گازی داخلی | فن کوئل ایرانی | کولر گازی با wifi | چیلر و مینی چیلر | هواساز آپارتمانی | تهویه مطبوع مستقل | آزمایشگاه کولر گازی | لابراتوار کولر گازی

مفتخریم برای اولین بار در ایران بهترین داکت اسپلیت ایرانی را با قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان عزیز می گذاریم.

داکت اسپلیت ایرانی / قیمت داکت اسپلیت / خرید داکت اسپلیت / فروشگاه داکت اسپلیت /

فروشگاه کولرگازی | قیمت فن کویل | مونتاژ داکت اسپلیت | کنترل کیفیت کولرگازی | انواع داکت اسپلیت | فروش ویژه داکت اسپلیت

هوا ساز آپارتمانی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

با توجه به گسترش روز افزون جمعیت و شهر نشینی خانه ها ویلایی و قدیمی جای خود را به برج ها و آپارتمان ها و آسمان خراش های سر به فلک کشیده داده اند و متاسفانه دیگر شاهد هوای سالم به صورتی که قبلا وجود داشته نیستیم. خانه های ویلایی با حیاط های خود در کنار وزش نسیم و هوای پاک حس آرامشی را به انسان القا میکرد. اما در این بین که دیگر نمیتوانیم شرایط را مثل قبل بسازیم میتوانیم از فناوری و تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنیم برای ایجاد فضا های مطلوب با دستگاه های تهویه مطبوع. شرکت ساتر مهر صنعت با استفاده از کادری مجرب و نوآوری های جدید دستگاه های جدیدی را تولید نموده با عنوان هوا ساز های آپارتمانی، که نه تنها هوای منزل یا محل کارتان را عوض می کند بلکه با استفاده از فیلتر های میتواند آلودگی های آن را نیز از بین ببرد و تهویه مناسب و مطلوبی را در محل ایجاد نمود. در ادامه با شرکت ساتر مهر صنعت همراه باشید تا در مورد این محصول خارالعاده صحبت کنیم و مزایا ، نحوه نصب، نحوه راه اندازی هوا ساز آپارتمانی را به شما معرفی نمائیم.

خانه بعنوان با اهميت ترين مأمن نقش بسزايي در سالمت افراد خانوار از بعد فيزيكي و رواني ايفا مي كند. اهميت آلودگي هواي فضاي بسته از آنجا مشخص مي شود كه مردم بيش از 90 %از زمان روزانه خود را در فضاي بستــه سپري مي كنند. بنابراين مخاطرات بهداشتي ناشي از تماس با آلودگي هواي فضاي بسته )pollution Air indoor )به مراتب وسيع تر از فضاي آزاد مي باشد. بعالوه افرادي كه در معرض آالينده هاي هواي فضاي بسته در مدت زمان طوالني قرار مي گيرند و بيشتر از آن متأثر مي شوند، شامل جوانان ، افراد سالمند، زنان و بيماران دارای بیماری های مزمن مي باشند.

ساختمان ها و منازلي كه از محيطي سالم برخوردار نباشند توليد سندرم ساختمان بيمار )building Sick SBS – Syndrome )مي كند. از عوامل مؤثر در بروز سندرم ساختمان بيمار، عدم تهويه كافي، آالينده هاي شيميايي ناشي از منابع داخلي و خارجي و آالينده هاي بيولوژيك 1 در منازل به مراتب بيشتر از ساير اماكن ديده مي شود. داليل عمده اين آالينده ها، PAH2) So2 , No2 , مي باشد. اين آلودگي ها )PM10 , Co , استفاده از سوخت، هم مكان بودن بخش هاي پخت و پز با اتاق هاي مسكوني، عدم تهويه مناسب براي وسايل گرمايش و كاربرد وسايل گرمايش در شرايط نامناسب مي باشد.

سالمت جامعه مربوط به زيستن در محيطي سالم و عاري از عوامل مخل سالمت مي باشد. يكي از عوامل زيست محيطي که سالمت جمعيت را به خطر مي اندازد، آلودگي هوا است. ترکیبات آلی فرار، ترکیبات بسیار متنوعی هستند که در همه جا پراکنده شده اند.بعضی از این ترکیبات به صورت طبیعی یافت می شوندوبعضی دیگر نیز به دست انسان ایجاد می شوند، این آلودگی ها برای سالمتی انسان و یا محیط زیست مضر می باشند.محدوده مقدار مجاز غلظت این نوع مواد مضر در محیط )بویژه دریک فضای بسته( به صورت استاندارد قانونی تعیین شده است. مواد آلی فرار مضر ممکن است سمی نباشند، ولی در طوالنی مدت اثرات مخرب بر سالمت انسان می گذارد. در بسياري از مناطقي كه در محدوده گرم و خشك كشور واقع هستند شرايط جوي نيز آالينده هاي هوا نظير گرد و غبار و ذرات معلق )شن و ماسه هاي بياباني( را منتقل كرده و مردم را متأثر، از آلودگي هـوا مي سازند.

بيماريهاي عمده مرتبط با آلودگي هوا عبارتند از :

1 – عفونت تنفسي حاد در كودكان

2 – بيماريهاي ريوي مزمن

3 – سرطان ريه ، حنجره

4 – سل ريوي

5 – كاتاراكت

6 – آسم

7 – بيماريهاي قلبي دستگاه هواساز آپارتمانی Yurama برای تامین هوای پاک طراحی شده است. محصولی جدید و منحصر که نتیجه سالها تحقیق و توسعه در شرکت می باشد. جای بسی خوشوقتی است که اعالم کنیم، دستگاه هواساز آپارتمانی درمقایسه با دستگاههای تهویه معمولی که قابلیت سرمایش و گرمایش را دارند، توان پاالیش هوای داخل منزل را تاحد 97/99 % داراست. ویژگی های هواساز آپارتمانی یوراما ۸ 20-15 AHE این دستگاه دارای فیلترهای غبارگیر،کربن اکتیو، هپا می باشد و با افزودن فیلتر اولترا هپا برای کاربردهای بیمارستانی مناسب می باشد. PM10 = ذرات معلق به اندازه 10 ميكرون كه قابل استنشاق مي باشند. Co = مونوكسيد كربن Nox = اكسيد هاي نيتروژن So2 = دي اكسيد گوگرد PAH2 = ترکیبات حلقوی چند هسته ای، مانند ترکیبات خطرناک بنزن.

بازدید 1834 بار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تماس با ما:

آدرس دفتر مرکزی: تهران-خیابان امام خمینی مقابل شیخ هادی مجتمع تجاری اداری تخت جمشید طبقه دوم واحد 3

تلفن : 66479561-66479571-66479564

ایمیل: info@yurama.ir

فروش: sale@yurama.ir

خدمات پس از فروش: service@yurama.ir

نقشه:

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور