شرکت ساتر مهر صنعت

تلفن: 66479561-021 | 66479571-021   فکس: 66479578-021

 | 

داکت اسپلیت ایرانی | خط تولید کولر گازی | کولر گازی ایرانی | مونتاژ کولر گازی داخلی | فن کوئل ایرانی | کولر گازی با wifi | چیلر و مینی چیلر | هواساز آپارتمانی | تهویه مطبوع مستقل | آزمایشگاه کولر گازی | لابراتوار کولر گازی

مفتخریم برای اولین بار در ایران بهترین داکت اسپلیت ایرانی را با قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان عزیز می گذاریم.

داکت اسپلیت ایرانی / قیمت داکت اسپلیت / خرید داکت اسپلیت / فروشگاه داکت اسپلیت /

فروشگاه کولرگازی | قیمت فن کویل | مونتاژ داکت اسپلیت | کنترل کیفیت کولرگازی | انواع داکت اسپلیت | فروش ویژه داکت اسپلیت

فن کویل

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

شما اگر اهل وبگردی باشید قطعا مطالبی نظیر اینکه فن کوئل چیست؟ یا مزایای فن کویل و انواع آن قطعا شنیده اید. خب به هر حال شرکت ساتر مهر صنعت قصد دارد تا در این مطلب فن کویل ها را بررسی کند و مواردی از این قبیل. همانطور هم که می دانید برای درک بهتر یک مطلب نیازمند تعاریف اولیه از آن هستیم پس با ما همراه باشید، امیدواریم بتوانیم در خدمت شما مصرف کنندگان محترم باشیم.

فن کویل چیست؟

 فن کویل از چند ردیف کویل مسی دارای پره های مسی یا آلومینیومی که در پشت آن فن قرار دارد تشکیل شد. حالا چرا از مس یا آلومینیوم استفاده میکنند در تولید فن کویل خب اگر نگاهی به نقطه های ذوب این دو فلز بیاندازیم متوجه میشویم که 1-نقطه ذوب بالایی دارند و خیلی زود ذوب نمیشوند 2-خب در هنگام سرد شدن زود سرد میشوند و میتوانند به کار خود ادامه دهند. دما ذوب مس (1085 درجه سانتیگراد) است، دمای ذوب آلومینیوم هم (660 درجه سانتیگراد) است.

خب تا اینجا متوجه شدیم دلیل استفاده از مس و آلومینیوم در فن کویل چیست. به هریک از کویل های، فن کویل دو لوله متصل میشود که یکی برای عبور جریان آب گرم از موتورخانه به بویلر یا ورود آب سرد به چیلر در تابستان برای خنک کنندگی است، لوله دوم هم برای برگشت آب به موتورخانه استفاده میشود. برای انتخاب فن کویل مناسب باید شما چند مورد را در نظر داشته باشید: 

1-ظرفیت برودت و حرارت فضا

2-میزان هوادهی مورد نیاز

3-ارتفاع از سطح دریا 

یکی از بهترین کاربرد های فن کویل مربوط به کنترل دمای هر فضا به صورت جداگانه است. موارد کاربرد آن: هتل ها ، منازل، متل ها ، ساختمانهای اداری و آپارتمانی می باشد.

شرکت ساتر مهر صنعت در نظر دارد تا با استفاده ار کادری مجرب رضایت شما را جلب نمایید.

فن کوئل کاستی یکطرفه

1- دریافت و تحویل هوا از سمت زیردستگاه کمک به حفظ معماری فضا  می کند. تنوع ظرفیت، کاربرد آنرا برای اتاقهای خواب ایده آل ساخته است. امکان توزیع هوا و گردش آن را در تمام فضا فراهم می سازد. این ویژگی برای سالن های اداری، هال پذیرائی و ورودی ساختمان ها مناسب است.- طرح زیبای پانل به هماهنگی معماری سقف کمک می کند.ضما نصب 2 آن در ورودی اتاق خواب نیاز به سقف کاذب را تقریبا از بین می برد. - استفاده از پمپ تخلیه آب، سبب می شود حداکثر استفاده از ارتفاع 3 مفید فضا به عمل آید. درمقام مقایسه با فن کویل های متداول سقفی توکار 20 سانتیمتر از ارتفاع سقف کاذب کاسته می شود. این ویژگی بین 15- بویژه در ساختمان های چندین طبقه باعث کاهش ارتفاع کلی ساختمان می شود. - کارکرد کم صدای فن ،بدلیل استفاده از طرح مخصوص آن سبب 4 آرامش بیشتری می شود. - امکان اتصال مجرای هوای تازه به فن کویل وجود دارد. 5 - با استفاده از فریم های نصب که در کارخانه یوراما ساخته شده است، 6 امکان تسریع در زمان نصب و کاهش هزینه های عملیاتی بوجود می آید. - همه امور تعمیراتی مورد نیاز بدون پیاده کردن فن کویل مقدور است. 7 این ویژگی بزرگی در طراحی فن کویل های کاست است. - استفاده از این نوع فن کویل، انطباق آنرا با نورپردازی براحتی فراهم ۸ می کند. 104 سانتیمتر ساخته می شود * 4 - پانل این فن کویل ها در اندازه پانل 8 ۹ که جمع وجور می باشد. ۱۰ -ظرفیت برودتی آن مناسب برای فضاهایی از 10 متر مربع تا 30 متر مربع بر واحد فن کویل می باشد. ۱۱ -استفاده از کنترل به صورت ریموت نیاز به استفاده از ترموستات جداگانه را مرتفع می سازد

فن کوئل کاستی چهار طرفه

وزش هوا در جهات چهارگانه امکان توزیع هوا و گردش آن را در تمام 1 فضا فراهم می سازد. این ویژگی برای سالن های اداری، هال پذیرائی، ورودی ساختمان ها مناسب است. - طرح زیبای پانل به هماهنگی معماری سقف کمک می کند. 2 - استفاده از پمپ تخلیه آب، سبب می شود حداکثر استفاده از ارتفاع 3 مفید فضا به عمل آید. درمقام مقایسه با فن کویل های متداول سقفی توکار 20 سانتیمتر از ارتفاع سقف کاذب کاسته می شود. این ویژگی بین 15- بویژه در ساختمان های چندین طبقه باعث کاهش ارتفاع کلی ساختمان می شود. - کارکرد کم صدای فن، بدلیل استفاده از طرح مخصوص آن سبب 4 آرامش بیشتری می شود. - امکان اتصال مجرای هوای تازه به فن کویل وجود دارد. 5 - با استفاده از فریم های نصب که در کارخانه یوراما ساخته شده است، 6 امکان تسریع در زمان نصب و کاهش هزینه های عملیاتی بوجود می آید. - همه امور تعمیراتی مورد نیاز بدون پیاده کردن فن کویل مقدور است. 7 این ویژگی بزرگی در طراحی فن کویل های کاست است. - استفاده از این نوع فن کویل، انطباق آنرا با نورپردازی براحتی فراهم ۸ می کند. سانتیمتر ساخته می شود. 8 5 * 8 60 و 5 - این فن کویل ها در دو اندازه 60* ۹ ۱۰ -ظرفیت برودتی آن مناسب برای فضاهایی از 10 متر مربع تا 120 متر مربع بر واحد فن کویل می باشد. ۱۱ -استفاده از کنترل به صورت ریموت و سیمی وجود دارد که نیاز به استفاده از ترموستات جداگانه را مرتفع می سازد. ۱۲ -شیر هواگیری آن در باالترین نقطه دستگاه نصب شده است، تا کلیه هوای حبس شده احتمالی در کویل، خارج شود. ۱۳ -ساختار یکپارچه G شکل گردش هوای کاملی در اطراف کویل حرارتی ایجاد می کند. ۱۴ -استفاده از فین آبی رنگ. ۱۵ -استفاده از عایق فوم چسبدار با کیفیت باال در سراسر قسمت داخلی بدنه از اتالف حرارت تامین شده جلوگیری می کند.

فن کوئل داکتی

1 -استفاده از فن آوری کویل های جدید با فین آبی رنگ، که از تجمع باکتری در فضای فن کویل جلوگیری می کند. 2 -راندمان باال فن کویل با استفاده از الکتروفن های کامال باالنس شده،که عالوه بر تامین محیطی ساکت، بازده برودتی – حرارتی را افزایش می دهد. 3 -امکان اتصال به کانال برگشت از سمت های پشت و یا زیر بدون تغییر مدل فن کویل. 4 -استفاده از مواد عایق با کیفیت و تشتک تخلیه آب با پوشش رنگ و عایق شده از زیر جهت جلوگیری از چکه بخار آب تقطیر شده. 5 -شیر هواگیری در باالترین نقطه دستگاه نصب شده است، تا کلیه هوای حبس شده احتمالی، خارج شود. 6 -جعبه برقی دستگاه براحتی در دسترس است و با راهنمائی الزم درج شده، امکان خطای نصب کننده را به حداقل می رساند.

فن کوئل دیواری

1 -استفاده از فن آوری کویل های جدید با فین آبی رنگ.

این ویژگی از نشست باکتری های موجود روی سطح فین جلوگیری کرده و همراه آب تقطیر شده آنها را به تشتک جمع آوری آب هدایت و از کثیف شدن سطوح تبادل حرارت جلوگیری می کند. 2 -راندمان باال فن کویل با استفاده از الکتروفن های کامال باالنس شده،که عالوه بر تامین محیطی ساکت، بازده برودتی - حرارتی را افزایش می دهد. ۳ -استفاده از مواد عایقی با کیفیت برای تخلیه آب و عایق شده از زیر جهت جلوگیری از چکه بخار آب تقطیر شده. ۴ -طراحی زیبا و هماهنگ با معماری فضا. ۵ -وجود فضای کافی برای اتصال شیرهای ورودی و خروجی در داخل فن کویل. ۶ -مجهز به ریموت کنترل ، به منظور استفاده از کلیه امکانات دستگاه. ۷ -مناسب برای فضاهای مسکونی، اداری و تجاری. ۸ -قیمت تمام شده پائین درمقایسه با سایر مدلهای فن کویل )عدم نیاز به فریم وسقف کاذب(. ۹ -ظرفیت هوادهی از 300 تا 800 سی اف ام. ۱۰ -صدای پایین و تامین آرامش در فضای مورد استفاده.

بازدید 2497 بار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تماس با ما:

 

تلفن : 66479561-66479571-66479564

ایمیل: info@yurama.ir

فروش: sale@yurama.ir

خدمات پس از فروش: service@yurama.ir

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور